به صورت حرفه ای نانچیکو را فرا بگیرید

 

 

آموزش اصولی و حرفه ای سلاح نانچیکو، این مجموعه ارزشمند زیر نظر استاد حسین خاکی به صورت قدم به قدم از حالت مبتدی شروع و در آخر به صورت حرفه ای تبدیل می شود.
با داشتن این مجموعه و کمی پشتکار و تلاش قطعا شما هم روزی با این سلاح رزمی به خوبی می توانید تمرین کنید و حرکات زیبای نمایشی را اجرا نمایید.
 
استاد حسین خاکی رئیس و بنیان گذار  انجمن دفاع شخصی و سلاح سرد در ایران میباشد و با روشی نوین و به صورت کاملا علمی و اصولی تمام تکنیک های این سلاح را به شما هنرجوی عزیز یاد می دهد

.
آموزش نانچیکو را اگر در همان مرحله اول به صورت اشتباه فرا بگیرید برای برطرف کردن عیوب خود کار دشوارتری را باید در پیش بگیرید پس چه بهتر که همین اول و در ابتدای کار تمام اصول این سلاح را به صورت حرفه ای و صحیح فرا بگیرید.
توضیحاتی در مورد نانچکو:
نانچیکو از دوقطعه برابر که با یک زنجیر و یا طناب بسیار نازک به هم متصل شده اند  تشکیل شده است،این وسیله در عین سادگی دارای کاربرد و قدرتی فراوان بوده و چنانچه نحوه استفاده از آن را به خوبی فرا بگیرید در مبارزاتی که به صورت همزمان با چندین نفر در حال انجام میباشید بسیار کار آمد میباشد.اما اگر نحوه استفاده از آن را به خوبی فرا نگیرید هر لحظه امکان اسیب رساندن به خود را بیشتر می کنید.

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات


این وسیله پرکاربرد و قابل حمل بوده و جنبه نمایشی و زیبایی های آن باعث شده است پای ثابت مهارتهای یک رزمی کار باشد و توسط افسانه هنرهای رزمی بروسلی به دنیا بطور عمومی معرفی شد.


آموزش ناچاکو دوبل (کاتا) به صورت تکنیک به تکنیک و با حرکات آهسته و قابل درک به همراهی اجرای سریع این حرکات توسط شاگردان کوچک و بزرگ و در جهت های مختلف شامل 5 کاتای مختلف و بسیار جذاب از این سلاح به صورت جفتی که توسط استاد حسین خاکی آموزش داده می شود.
شما عزیزان و علاقه مندان می توانید مجموعه آموزشی فوق را از فروشگاه پرشین خرید تهیه نمایید و بعد از دریافت محصول وجه آن را به مامور پست بپردازید.
 

 

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات