خرید آموزش زبان هندی

 

 

علاقه مندان به زبان هندی اگر دوست دارند تا در کمترین زمان ممکن به بهترین سطح یادگیری در این زبان برسند ما پیشنهاد میکنیم تا از مجموعه اموزش زبان هندی به روش پیمزلر استفاده نمایند. این مجموعه ارزشمند دارای 10 فایل صوتی بوده و به همراه ان برای شما خریداران یک کتاب واژه نامه الکترونیک انگلیسی به هندی نیز ارسال می گردد تا با بالاترین کیفیت ممکن بتوانید به یادگیری این زبان بپردازید.


 


 

ما در فروشگاه سامان خرید مجموعه فوق را در قالب یک عدد دیسک برایتان به صورت خرید اینترنتی ارسال خواهیم کرد. شما عزیزان می توانید تنها اب گوش دادن به فایل های صوتی درون مجموعه بعد از طی مدتی به سطح بالایی در این زبان دست یابید و مهارت مکالمه را پیدا کنید. کافیست تا در کار خود استمرار داشته باشد و روزانه به فایل های درون مجموعه گوش فرا دهید.

روش محبوب پیمزلر با تکرار های هوشمندانه خود در این آموزش به شما کمک می کند تا هر چه سریع تر به انچه می خواهید برسید.زبان هندی در واقع به یک زبان هند و آریایی گفته می شود که در هندوستان شمالی و مرکزی از ان به عنوان زبان رسمی استفاده می کنند.

 

 

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...

 

 

کافیست تا کمی به انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید به راحتی از این مجموعه ارزشمند نهایت استفاده را ببرید. در زیر توضیحاتی درباره این محصول برگرفته از سایت سی دی پرشین برایتان امده کرده ایم که می توانید ملاحضه بفرمایید.

 


 

دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایلهای صوتی آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن به این فایلهای صوتی دارید. در این آموزشها با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی، لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت.شنیدن دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوم از شما تمریناتی می‏خواهد (تکرار برخی از جملات) که خود این مساله برای شما بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.
* در ابتدا مکالمه‏ای پخش میشود، سپس روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آنها آموزش داده میشود.


* برنامه بر پایه یادگیری زنده: بکار گرفتن دانشجو در موقعیتهای روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته‏ها است درست به مانند اینکه در کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید. بر اساس این روش در هر زبانی یک هسته کلامی وجود دارد که با فراگیری مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری‏ترین کاربرد را در هر زبانی دارند میتوان بی آنکه مغز را با لغات غیر ضروری و اطلاعات غیر کاربردی انباشته کرد زبان را آموخت.


آموزش مکالمه زبان هندی, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبان, آموزش مکالمه زبان مکالمه زبان هندی, آموزش زبان هندی, زبان هندی, آموزش هندی

آموزش زبان اندونزیایی

 

علاقه مندان به یادگیری زبان اندونزیایی انروز برایتان مجموعه ای ارزشمند و بسیار عالی را در نظر گرفته ایم که با راحت ترین روش های ممکن به شما به صورت قدم به قدم و نکته به نکته آموزش مکالمه زبان اندونزیایی را نشان می دهد.این مجموعه ارزشمند دارای 12 قسمت فایل صوتی بوده و به همراه ان نیز یک کتاب الکترونیکی واژه نامه انگلیسی به اندونزیایی نیز وجود دارد که برایتان ارسال می گردد.


 


 

ما مجموعه فوق را  در اقلب یک عدد دیسک به صورت خرید اینترنتی برایتان در سراسر کشور ارسال خواهیم کرد.شما عزیزان می توانید با زمان گذاشتن به صورت روزانه و گوش فرا دادن به فایل های صوتی درون مجموعه به تدریج با این زبان آشنایی کامل پیدا کنید.در این اموزش نیز از روش معروف پیمز لر استفاده کرده ایم تا با تکرار های به موقع و هوشمندی که انجام می شود شما مفاهیم  آنرا بهتر درک کرده و در نتیجه سریع تر  بتوانید مکالمه با زبان اندونزیایی را اغاز نمایید.


 


 

زبان اندونزیایی  گویش استاندارد زبان مالایی بوده و در حال حاضر به عنوان زبان رسمی کشور اندونزی استفاده می شود.کافیست کمی به انگلیسی وارد باشید تا بتوانید نهایت استفاده را از این اموزش بی نظیر ببرید.

 

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...

 

در زیر نیز توضیحاتی برگرفته از سایت سی دی پرشین برایتان قرار داده ایم که می توانید ملاحضه نمایید.دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایلهای صوتی آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن به این فایلهای صوتی دارید. در این آموزشها با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی، لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت.

* در ابتدا مکالمه‏ای پخش میشود، سپس روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آنها آموزش داده میشود.* آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی تعیین شده با عث می گردد اطلاعات از حافظه موقت به حافظه اطلی منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

.

آموزش مکالمه زبان اندونزیایی, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبان
 


آموزش زبان ایرلندی

 

 

برای علاقه مندان به یادگیری زبان ایرلندی امروز مجموعه ای بی نظیر و بسیار ارزشمند را در نظر گرفته ایم که در مت بسیار کوتاهی می تواند شما را در مکالمه این زبان بسیار حرفه ای نماید. شما عزیزان در این مجموعه آموزشی می توانید از 8 فایل صوتی و یک کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به ایرلندی استفاده نمایید و با صرف زمانی کوتاه در هر روز به تدریج شاهد پیشرفت خود در این زمینه خواهید بود. 

ما این مجموعه ارزشمند را در فروشگاه سامان خرید در قالب یک دیسک برایتان ارسال می کنیم و امکان خرید اینترنتی را نیز برایتان فراهم کرده ایم تا براحتی در هر مجای ایران که باشید بتوانید خرید خود را انجام دهید.در این روش نیز از متد مشهور پیمزلر استفاده کرده ایم و با تکرار های هوشمندی که انجام می شود شما به صورت کاملا عمیق با زبان ایرلندی آشنا خواهید شد.

این زبان به عنوان زبان رسمی مردمان ایرلند شمالی و جنوبی شناخته شده و همچنین به عنوان یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا به شمار می رود.شما عزیزان با تهیه این اموزش و با صرف زمانی مشخص در طی روز می توانید این امید را داشته باشید که در طی دو ماه به سادگی مکالمه اولیه خود را به صورت ایرلندی انجام دهید .

* آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی تعیین شده با عث می گردد اطلاعات از حافظه موقت به حافظه اطلی منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند. 

 

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...آموزش مکالمه زبان ایرلندی, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبان, آموزش مکالمه زبان خارجه, مکالمه زبان ایرلندی, آموزش زبان ایرلندی, زبان ایرلندی, آموزش ایرلندیآموزش زبان کره ای

 

 

امروز برای علاقه مندان به زبان کره ای مجموعه ای ارزشمند را امده کرده ایم که بوسیله ان می توانند خیلی زود به زبان کره ای کاملا مسلط شوند و براحتی مکالمه کنند.این مجموعه ارزشمند دارای 10 فایل صوتی بوده و به همراه ان نیز یک کتاب واژه نامه الکترونیکی انگلیسی به کره ای  نیز موجود است که برایتان ارسال می گردد.شما تنها کافیست تا هر روز به این فایل های اموزشی گوش دهید و پس از مدتی خواهید دید که روند رو به پیشرفتی را طی نموده اید.

در این روش اموزشی از متد معروف پیمز لر استفاده کرده ایم تا با تکرار های هوشمندی که انجام می دهد شما را هر چه سریع تر نسبت به یادگیری این زبان مسلط تر  نماید.ما در فروشگاه سامان خرید برای شما عزیزان امکان خرید اینترنتی این محصول را فراهم کرده ایم و براحتی می  توانید اقدام به خرید این کالا کرده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 


 


 

کره ای زبان رسمی دو کشور کره شمالب و جنوبی می باشد و در منطقه ای از چین یک ایالت خود مختار وجود دارد که ان نیز به زبان کره ای سخن می گوید و همچنین در بسیاری از کشورها از جمله ژاپن و فیلیپین و کانادا نیز گروه زیادی هستند که کره ای صحبت می کنند و در کل جمعیتی در حدود 80 میلیون نفر در جهان به این زبان مکالمه می کنند.

در زیر توضیحاتی برگرفته از سایت سی دی پرشین برای شما عزیزان اماده کرده ایم که می توانید مطالعه نمایید.


دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایلهای صوتی آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن به این فایلهای صوتی دارید. در این آموزشها با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی، لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت.

شنیدن دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوم از شما تمریناتی می‏خواهد (تکرار برخی از جملات) که خود این مساله برای شما بسیار لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.

* اگر تا اندازه اندکی به زبان انگلیسی مسلط باشید، این دوره آموزشی از سطح مبتدی تا عالی، بدون استفاده از کتاب، شما را در یادگیری این زبان کمک خواهد کرد.
.* برنامه بر پایه یادگیری زنده: بکار گرفتن دانشجو در موقعیتهای روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته‏ها است درست به مانند اینکه در کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید. بر اساس این روش در هر زبانی یک هسته کلامی وجود دارد که با فراگیری مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری‏ترین کاربرد را در هر زبانی دارند میتوان بی آنکه مغز را با لغات غیر ضروری و اطلاعات غیر کاربردی انباشته کرد زبان را آموخت.

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...

 آموزش مکالمه زبان کره ای, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبان, آموزش مکالمه زبان , مکالمه زبان کره ای, آموزش زبان کره ای, زبان کره ای, ,


آموزش زبان لیتوانیایی

 

اگر علاقه مند به یادگیری زبان لیتوانیایی دارید و دوست دارید تا با این زبان آشنایی کاملی داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم تا از مجموعه اموزشی که در این زمینه برایتان قرار داده ایم استفاده نمایید.این مجموعه با نام آموزش زبان لیتوانیایی بوده و به روش معروف پیمزلر به شما قدم به قدم و نکته به نکته تمام موارد مورد نیاز را نشان خواهد داد.
وجود تکرار های هوشمند و به موقع که در روش پیمزلر معروف  می باشد مهمترین رکن یادگیری در این اموزش به حساب می آید.شما در این مجموعه 13 فایل صوتی اموزشی دارید و یک کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به لیتوانیایی که به راحتی می توانید تمام نیازهای خود را در این زمینه برطرف کنید.


 
ما  در فروشگاه سامان خرید برای شما علاقه مندان امکان خرید اینترنتی را فراهم اورده ایم و براحتی می توانید همین الان اقدام به تهیه این محصول نموده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.ما این مجموعه ارزشمند را در قالب یک دیسک برایتان ارسال می کنیم.

زبان لیتوانیایی زبان رسمی جمهوری لیتوانی بوده و یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا محسوب می شود. در اروپا حدود 4 میلیون نفر به این زبان مکالمه می کنند.

شما فقط کافیست تا در هر روز زمانی را به یادگیری و آموزش این زبان اختصاص دهید و تنها به گوش دادن فایل های صوتی بپردازید.ما قول می دهیم با روش پیمزلر شما می توانید شاهد پیشرفت خود در این زمینه باشید. 

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...

   آموزش مکالمه زبان لیتوانیایی, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبانمکالمه زبان لیتوانیایی, آموزش زبان لیتوانیایی, زبان لیتوانیاییآموزش زبان نروژی

 

اگر علاقه مند به یادگیری زبان نروژی هستید و دوست دارید تا هر چه سریعتر با این زبان آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما از مجموعه فوق استفاده نمایید. این مجموعه با روش معروف پیمزلر به شما به صورت قدم به قدم و نکته به نکته آموزش مکالمه زبان نروژی را نشان می دهد و قطعا خواهید دید پس از مدتی به مهارت بالایی در این زمینه دست یافته اید.

 


 

ما در فروشگاه سامان خرید برای شما علاقه مندان به مجموعه فوق امکان خرید اینتنرتی را فراهم کرده ایم وهمین الان می توانید براحتی اقدام به تهیه این محصول نمایید.در این مجموعه 12 فایل صوتی آموزشی موجود است که به همراه یک کتاب واژه نامه الکترونیکی انگلیسی به نروژی برایتان ارسال می گردد.شما با این مجموعه بدون هیچ گونه مشکلی می توانید تنها با روزانه نیم ساعت کار پس از مدت کوتاهی به مهارت قابل توجهی در زبان نروژی دست یابید.

وجود تکرار های هوشمند که خاصیت اصلی متد پیمز لر است به شما کمک می کند تا در  زمان کوتاه تری به زبان فوق مسلط شوید.زبان نروژی جز زبان هند و اروپایی بوده و شاخه ای از زبان های اسکاندیناوی به شمار می رود و از خانواده زبان های زرمنی محسوب می شود.


 

 

گارانتی: بعد از دریافت محصول اگر به هر دلیلی محصول از طرف ما مشکل داشت مثلا (خالی بودن - سوخته بودن دیسک - شکسته شدن دیسک در راه) ما مجددا آنرا برای شما ارسال خواهیم کرد...

 

در زیر توضیحاتی برگفته از سایت سی دی پرشین برایتان در نظر گرفته ایم که اطلالعات شما را درباره این مجموعه اموزشی افزایش می دهد.* اگر تا اندازه اندکی به زبان انگلیسی مسلط باشید، این دوره آموزشی از سطح مبتدی تا عالی، بدون استفاده از کتاب، شما را در یادگیری این زبان کمک خواهد کرد.
* در ابتدا مکالمه‏ای پخش میشود، سپس روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آنها آموزش داده میشود.* آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی تعیین شده با عث می گردد اطلاعات از حافظه موقت به حافظه اطلی منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.
* برنامه بر پایه یادگیری زنده: بکار گرفتن دانشجو در موقعیتهای روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته‏ها است درست به مانند اینکه در کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید.

كلمات كلیدی: آموزش مکالمه زبان نروژی, آموزش زبان, آموزش زبان خارجه, آموزش مکالمه, آموزش مکالمه زبان, آموزش مکالمه زبان خارجه, مکالمه زبان نروژی, آموزش زبان نروژی, زبان نروژی, آموزش نروژی,